części do kabin
części do kabin prysznicowych

Kompleksowa oferta części zamiennych

Pomimo sporej popularności wanien, to właśnie kabiny są chętniej wybieranymi elementami łazienkowego wyposażenia przez Polaków. Nie ma się czemu dziwić, bo to właśnie kabiny idealnie nadają się do niewielkich łazienek lub tych mało ustawnych. Nie tylko zajmują mało miejsca, to jeszcze, pozwalają na szybkie korzystanie z natrysku, co przekłada się nie tylko na ilość czasu spędzonego w łazience, ale także i na zużycie wody.

Osoby, które na co dzień są użytkownikami kabin prysznicowych, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że po pewnym czasie naturalnemu zużyciu ulegają niektóre ich części. Są to zazwyczaj rolki, suwaki czy uszczelki. Problem pojawia się podczas próby wyboru optymalnych części zamiennych do kabin – nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać.

W ofercie naszego sklepu znajduje się nie tylko szeroki wybór części zamiennych do kabin, oferujemy także darmowe fachowe doradztwo, które podczas optymalnego dopasowania części jest nieocenione. W ofercie naszego sklepu znajdują się części zamienne do kabin prysznicowych pochodzące od znanych i dobrych producentów. Posiadamy zarówno części zamienne do kabin półokrągłych, kwadratowych, prostokątnych czy kabin otwartych Walk – in. Kliencie, wybierając nasz sklep – masz pewność, że zamówiony towar otrzymasz na czas, że będzie on wolny od wad, nowy i oryginalnie zapakowany. Staramy się na każdym etapie realizacji zamówień, aby to Klient był zadowolony nie tylko z otrzymanego produktu, ale także i z poziomu obsługi.

SZUKASZ INSPIRACJI ŁAZIENKOWYCH?

SPRAWDĆ NASZ BLOG!

Suwaki i rolki do kabin prysznicowych!

Suwaki i rolki są tymi elementami kabin prysznicowych, które najczęściej ulegają awariom lub zniszczeniu na skutek normalnej eksploatacji. Uszkodzenia ich wynikają zazwyczaj ze zbyt długiego użytkowania, styczności z twardą wodą, która powoduje osadzanie się kamienia, który to z kolei doprowadza do uszkodzenia uszczelek, rolek i suwaków. Powodem, dla którego części zamienne zbyt szybko ulegają uszkodzeniu może być również zbyt rzadkie lub nieprawidłowe czyszczenie kabiny, np płynami, które nie są do tego przeznaczone. Najkorzystniej jest wybierać takie, które polecają producenci lub czyścić kabinę samodzielnie wykonanymi środkami, np takimi na bazie octu i wody.

W ofercie naszego sklepu znajdują się suwaki i rolki do kabin prysznicowych wszystkich wiodących na rynku firm. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Posiadamy suwaki i rolki do kabin Radaway, New Trendy, Deante, Koło czy Sanplast. Kliencie, jeśli nie wiesz jaki model kabiny posiadasz – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Dołożymy wszelkich starań, by ustalić model kabiny i dopasować do niego niezbędne części zamienne.

W naszym sklepie stawiamy nie tylko na części do kabin pochodzące od znanych producentów, mamy w ofercie również części, producentów niszowych, mało znanych, które jest niezwykle ciężko dostać na rynku. My mamy je dostępne od ręki! Kliencie, jeśli szukasz suwaków i rolek do swojej kabiny – nie czekaj i jeszcze dziś zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy!

Końcówka profilu dolnego Roca METROPOLITAN RONDO

Końcówka profilu dolnego Roca METROPOLITAN RONDO

Zawias stały górny do kabiny prysznicowej Sanplast PRESTIGE II

Zawias stały górny do kabiny prysznicowej Sanplast PRESTIGE II

Zaczep dolny Ravak

Zaczep dolny Ravak

Uszczelki i listwy magnetyczne

Uszczelki, jak i listwy magnetyczne pełnią niezwykle ważną rolę w budowie kabin. Zadaniem uszczelek jest przede wszystkim zabezpieczenie przed wydostaniem się wody na zewnątrz. Z tego względu łatwo jest zauważyć kiedy uszczelki do kabin uległy uszkodzeniu. Po prostu po skorzystaniu z kabiny prysznicowej podłoga przed nią jest mokra.

Listwy magnetyczne znajdują się przy drzwiach i to właśnie one sprawiają, że drzwi szczelnie się zamykają, w przypadku ich zniszczeniu, także może pojawić się woda przed kabiną, do tego można odczuć, że drzwi “nie trzymają” tak jak wcześniej, widoczne są szczeliny, lub nawet odchylenia listwy. W takich sytuacjach trzeba działać szybko. Tego typu uszkodzenia części zamiennych kabin mogą znacznie utrudniać codziennie korzystanie z natrysku.

Kliencie, jeśli szukasz uszczelek lub listew magnetycznych do swojej kabiny – trafiłeś w dziesiątkę! W naszej ofercie posiadamy tysiące modeli tych części zamiennych! Z tego względu możemy dopasować takie, które będą pasowały do większość kabin dostępnych na rynku. Posiadamy uszczelki Sanplast, Radaway, Koło, Deante, Ravak i wiele innych.

Uszczelki i listwy magnetyczne w naszym sklepie nie tylko są częściami oryginalnymi, nowymi i wolnymi od wad, ale także dostępne są w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Kliencie, jeśli nie wiesz jak dobrać uszczelkę lub listwę magnetyczną do swojej kabiny – skontaktuj się z nami! Nasi handlowcy postarają się ustalić posiadany przez Ciebie model kabiny oraz dopasować do niej niezbędne części zamienne – zapraszamy!

Rolka podwójna do kabiny Radaway

Rolka podwójna do kabiny Radaway

Wózek zawieszki dolnej KOŁO Ultra

Wózek zawieszki dolnej KOŁO Ultra

Rolka dolna mimośrodowa Kerra BERGEN

Rolka dolna mimośrodowa Kerra BERGEN

Części zamienne do kabin Radaway i Sanplast!

Zarówno firma Radaway, jak i Sanplast jest producentem wysokiej jakości kabin prysznicowych, które cieszą się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale tak naprawdę na całym świecie. Kabiny te wyróżniają się nie tylko ciekawą estetykę i sporą różnorodnością, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się części zamienne do kabin Radaway oraz Sanplast. Posiadamy uszczelki, listwy magnetyczne, rolki i suwaki do wszystkich modeli kabin Radaway i Sanplast. Zaletą tych producentów jest nie tylko jakość produktów, ale także i to, że nawet po wielu latach od wycofania danego modelu kabiny z rynku, dostępne są do nich części zamienne.

Kliencie, jeśli szukasz części zamiennych do kabin prysznicowych Sanplast lub Radaway – trafiłeś idealnie! W naszej ofercie posiadamy pełen ich wybór. Do tego gwarantujemy szybką realizację zamówienia, bezpieczną dostawę oraz duże niższe ceny za oryginalne części do kabin, niż u konkurencji. Kliencie, jeśli masz pytania dotyczące części zamiennych Radaway lub Sanplast, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego produktu, opcji transportu – napisz lub zadzwoń do nas! Z przyjemnością na nie odpowiemy i pomożemy podczas wyboru optymalnych części do kabiny. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszego sklepu i korzystania ze specjalnych ofert, wyprzedaży, które pojawiają się okresowo. Jest to okazja, by oryginalne części do kabin prysznicowych kupić nawet 30% taniej!

Rolki do drzwi przesuwnych ENA Huppe

Rolki do drzwi przesuwnych ENA Huppe

Rolka pojedyńcza górna do kabiny KYP Deante FUNKIA

Rolka pojedyńcza górna do kabiny KYP Deante FUNKIA

Wózek górny POJEDYNCZY o kabin TESALIA

Wózek górny POJEDYNCZY o kabin TESALIA

Wybieramy grzejnik łazienkowy retro!

Każdy element wyposażenia łazienki jest ważny, ma spełniać określone funkcje, a także mieć wpływ na charakter wnętrza. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia z całą pewnością są grzejniki. To właśnie one odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego komfortu...