Części zamienne do baterii Kludi
części do baterii Kludi

Części zamienne do baterii Kludi

Decydując się na zakup baterii łazienkowych, warto jest postawić na te pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów. Jednym z nich bez wątpienia jest Kludi! Marka ta jest znana nie tylko w Niemczech, skąd się wywodzi, ale także na całym świecie od niemal stu lat. Baterie tego niemieckiego producenta, zanim zostaną wprowadzone na rynek przechodzą szereg jakościowych testów.

Każda z baterii Kludi – bez różnicy na serię – wyposażona jest w najlepszej jakości części zamienne, i z tego względu produkty te są tak niezawodne. Niestety na skutek normalnej eksploatacji, zbyt twardej wody, czy po prostu złego użytkowania baterii, dochodzi czasem do różnego typu awarii. Do najczęstszych zalicza się cieknący kran. W ofercie naszego sklepu znajduje się kompleksowa oferta części zamiennych do baterii Kludi.

Posiadamy głowice ceramiczne, perlatory, uszczelki, wylewki. Atutem zakupów w naszym sklepie jest nie tylko szeroka oferta produktowa, ale także relatywnie niskie ceny, za artykuły nowe, markowe, oraz szybki czas realizacji zamówień. Kliencie, jeśli nie masz pewności jaka cześć do baterii jest Ci potrzebna – napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w optymalnym doborze produktu. Zapraszamy!

SZUKASZ INSPIRACJI ŁAZIENKOWYCH?

SPRAWDĆ NASZ BLOG!

Kup części zamienne do baterii Kludi z darmową dostawą!

Zakup części zamiennych do baterii łazienkowych nie zawsze jest prosty. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę z tego, co należy wymienić, podczas, gdy kran cieknie lub gdy wydostaje się woda z uchwytu/kurków. W naszym sklepie liczyć możesz na fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia! Jest to bardzo ważne! Nie tylko podpowiemy jaka część będzie odpowiednia do posiadanej baterii Kludi, ale także wskażemy części, które do niej pasują. Na co dzień monitorujemy działania konkurencji. Z tego względu wiemy, że części do baterii Kludi w naszym sklepie są najtańsze. Poza tym oferujemy szybką realizację zamówień, bezpieczny transport oraz darmową dostawę. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i kupując części Kludi nie płać nic za dostawę!

Niektóre części nawet najlepszych baterii na rynku mogą ulec uszkodzeniu. Nie ma bowiem produktów, które wytrzymają wieloletni kontakt z twardą wodą, nieprawidłowym użytkowaniem czy nadmierną eksploatacją. Jedną z zalet zakupu baterii Kludi jest fakt, że otrzymanie do nich danych części zamiennych, nie stanowi żadnego problemu. Producent ten bowiem, nawet po wielu latach od wycofania z rynku danej serii baterii łazienkowych, posiada części zamienne do nich. W naszym sklepie części zamienne są na bieżąco uzupełniane o nowości rynkowe wprowadzane przez producentów armatury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Przełącznik natrysku do baterii wannowej JAGUAR Deante

Przełącznik natrysku do baterii wannowej JAGUAR Deante

  • Kolor Chrom błyszczący
  • Długość 62 [mm]
  • Średnica 18,5 [mm]

Głowica ceramiczna do wody ciepłej

Głowica ceramiczna do wody ciepłej

  • Typ Głowica do wody ciepłej
  • Materiał Ceramika
  • Długość 52 [mm]

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Deante CASTO

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Deante CASTO

  • Kolor Chrom błyszczący
  • Długość 68 [mm]
  • Średnica 20 [mm]

 

Szeroki wybór części do baterii kuchennych i łazienkowych Kludi

Remont łazienki czy kuchni zalicza się do najrzadszych. Z tych względów warto jest postawić na produkty dobrej jakości, sprawdzonych i trwałych, a także i takie, do których z łatwością można nawet po wielu latach od zakupu otrzymać części zamienne. Takie właśnie są baterie Kludi! W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko części zamienne do baterii umywalkowych, wannowych czy natryskowych, ale także części do baterii kuchennych Kludi. Wybór ich jest ogromny!

Dzięki prostej wymianie części zamiennych, można cieszyć się funkcjonalnością baterii przez kolejne lata. W asortymencie naszego sklepu znajdują się tylko części oryginalne, pochodzące od danego producenta, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto oferujemy niskie ceny za produkty markowe, w tym Kludi, szybką realizację złożonych zamówień i darmową dostawę – obok takiej oferty nie można przejść obojętnie. Korzystając z oferty naszego sklepu, liczyć możesz na fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia! Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że zakupy u nas to czysta przyjemność!

Wybieramy grzejnik łazienkowy retro!

Każdy element wyposażenia łazienki jest ważny, ma spełniać określone funkcje, a także mieć wpływ na charakter wnętrza. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia z całą pewnością są grzejniki. To właśnie one odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego komfortu...