Części zamienne do baterii Grohe
części do baterii Grohe

Części zamienne do baterii Grohe

Eksperci na całym świecie podkreślają, że podczas urządzania czy modernizacji łazienki warto jest postawić na dobrej jakości elementy wyposażenia, w tym baterie. To właśnie baterie są często użytkowane i wybór ich powinien być poprzedzony wiedzą na temat parametrów technicznych danego modelu. Baterie Grohe są połączeniem ciekawego wzornictwa oraz ponadprzeciętnych parametrów technicznych. Baterie te znane są nie tylko w Europie, ale i na całym świecie, gdzie cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się nie tylko wszystkie topowe serie baterii łazienkowych Grohe, ale także części zamienne do nich. Wszystkie części zamienne Grohe, które posiadamy, są produktami oryginalnymi, nowymi, wolnymi od wad. Części do baterii Grohe w naszym sklepie dostępne są w niskich, konkurencyjnych cenach. Ponadto oferujemy szybką realizację zamówień oraz niskie koszty związane z ich transportem.

Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej części zamiennej Grohe, masz problem z określeniem, jakiej części potrzebujesz, lub chcesz poznać więcej parametrów technicznych – napisz lub zadzwoń do nas! Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze optymalnego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

SZUKASZ INSPIRACJI ŁAZIENKOWYCH?

SPRAWDĆ NASZ BLOG!

Szeroki wybór części do baterii umywalkowych i kuchennych Grohe

Wszystkie, nawet markowe baterie ze względu na normalną eksploatacje, kontakt z twardą woda lub złe użytkowanie mogą ulec uszkodzeniu. Posiadając baterie Grohe ma się pewność, że bez problemu otrzymać można do nich części zamienne. Producent ten bowiem nawet po wycofaniu z rynku danej serii baterii, posiada w regularnej sprzedaży wciąż części zamienne do nich. Właśnie z tych względów warto jest postawić na baterie Grohe.

W przypadku awarii i wymianie danej cześci zamiennej, takiej jak głowica ceramiczna, perlator, uszczelka – można nadal cieszyć się w pełni funkcjonalną baterią. Nie ma konieczności wymiany całej armatury, co jak wiadomo wiąże się z poniesienia sporych kosztów. W ofercie naszego sklepu znajdują się części zamienne do baterii Grohe. Posiadamy części do baterii łazienkowych oraz kuchennych – wybór ich jest ogromny!

Wszystkie oferowane w naszym sklepie części zamienne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Nie oferujemy zamienników i części nieoryginalnych. Posiadamy tylko i wyłącznie części markowe, których parametry techniczne pozwalają na długa żywtoność baterii oraz jej funkcjonalność. Głowice ceramiczne Grohe, perlatory, wylewki, uszczelki, sluchawki natryskowe – wszystkie te części zamienne znajdują się w ofercie naszego sklepu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Grohe!

Przełącznik natrysku baterii termostatycznych Grohe

Przełącznik natrysku baterii termostatycznych Grohe

  • Kolor: Złoty
  • Przeznaczenie: Do baterii

Wylewka z przełącznikiem wody do baterii K4 Grohe

Wylewka z przełącznikiem wody do baterii K4 Grohe

  • Typ: Wylewka
  • Kolor: Chrom błyszczący
  • Dodatkowe informacje: Powłoka chromowa z GROHE StarLight

Przycisk naciskany do Grohe SmartControl

Przycisk naciskany do Grohe SmartControl

  • Typ: przycisk naciskany
  • Kształt: okrągły
  • Przeznaczony do: baterie Grohe GROHTHERM SMARTCONTROL

Głowice ceramiczne do baterii Grohe w najlepszych cenach!

Głowica jest sercem każdej baterii łazienkowej lub kuchennej. Ta niepozorna część odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie, a szczegółowo to ujmując za regulowanie strumienia, dzielenie i mieszanie zimnej i ciepłej wody. Głowica odpowiedzialna jest także za zapewnienie armaturze odpowiedniej szczelności. Można stwierdzić, że odpowiada za prawidłową dystrybucję wody. W ofercie naszego sklepu znajdują się głowice ceramiczne do baterii Grohe.

Produkty te wykonane zostały z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Z tego względu głowice Grohe spełniają dobrze swoje zadanie przez wiele lat. Głowice ceramiczne Grohe przez fachowców uznawane są za jedne z lepszych, jakie dostępne są na rynku.

Kliencie, kupując części zamienne do baterii Grohe w naszym sklepie, masz pewność, że produkty te są nowe, wolne od wad i oryginalne! Na co dzień monitorujemy działania konkurencji i z tego względu zdajemy sobie doskonale sprawę, że części do baterii Grohe w naszym sklepie dostępne są w najbardziej przystępnych cenach na rynku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wybieramy grzejnik łazienkowy retro!

Każdy element wyposażenia łazienki jest ważny, ma spełniać określone funkcje, a także mieć wpływ na charakter wnętrza. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia z całą pewnością są grzejniki. To właśnie one odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego komfortu...