Części zamienne do baterii Deante
części do baterii Deante

Części zamienne do baterii Deante

Marka Deante znana jest nie tylko w Polsce, ale i całej Europie, a nawet i świecie. Produkty tej marki cechuje ciekawe wzornictwo, które jest połączone z wysoką jakością wykonania. Ten polski producent w swojej ofercie posiada produkty, które są wyposażeniem kuchni czy łazienek. Jednymi z ważniejszych są baterie.

Baterie Deante podzielone są na wiele serii, które to różnią się między sobą estetyką, rodzajem montażu, kolorystyką i stylem wykończenia. W ofercie naszego sklepu dostępne są wszystkie serie baterii Deante oraz części zamienne do nich. Na skutek normalnej, codziennej eksploatacji, zużycia, kontaktu części z twardą wodą, a także i złego użytkowania może dojść do uszkodzenia części zamiennych. W większości przypadków nie jest to powód do wymiany baterii w kuchni czy łazience. Wystarczy bowiem wymienić ich dane części zamienne, by znów działały bez zarzutów.

Kliencie, jeśli szukasz części do baterii Deante – to trafiłeś w dziesiątkę! W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki ich wybór. Wszystkie oferowane części zamienne Deante są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane wolne od wad! Kliencie, jeśli masz wątpliwości, dotyczące danej części zamiennej Deante, sposobu montażu, opcji transportu czy parametrów technicznych – nie czekaj i skontaktuj się nami! Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie zapytania i pomogą w wyborze optymalnego modelu.

SZUKASZ INSPIRACJI ŁAZIENKOWYCH?

SPRAWDĆ NASZ BLOG!

Kup części do baterii Deante z rabatem 30%

W wielu konkurencyjnych sklepach internetowych części zamienne Deante znajdują się w wysokich cenach. W naszym sklepie stawiamy na rabaty, promocje i upusty! Z tego względy te same części zamienne Deante w naszym sklepie kosztować mogą nawet 30% taniej! To jednak nie jedyne atuty zakupów w naszym sklepie! Kliencie, wybierając nasz sklep, liczyć możesz na szybką realizację zamówień, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, a także na niskie koszty związane z samą wysyłka.

Części zamienne do baterii Deante, które znajdują się w naszym sklepie pasują do baterii oryginalnych. W opisie danej baterii znajduje się zakładka, w której to zamieszczone zostały wszystkie części zamienne, które są kompatybilne z nią. Dzięki temu znalezienie części zamiennej Deante jest niezwykle proste! Tylko oryginalne części zamienne, pochodzące od sprawdzonych producentów, są gwarancją dalszego, sprawnego działania baterii łazienkowych i kuchennych! Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej części Deante, lub zasięgnąć porady dotyczącej sposobu montażu – napisz lub zadzwoń do nas!

Przełącznik natrysku do baterii wannowej JAGUAR Deante

Przełącznik natrysku do baterii wannowej JAGUAR Deante

  • Kolor Chrom błyszczący
  • Długość 62 [mm]
  • Średnica 18,5 [mm]

Głowica ceramiczna do wody ciepłej

Głowica ceramiczna do wody ciepłej

  • Typ Głowica do wody ciepłej
  • Materiał Ceramika
  • Długość 52 [mm]

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Deante CASTO

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Deante CASTO

  • Kolor Chrom błyszczący
  • Długość 68 [mm]
  • Średnica 20 [mm]

 

Filtry i głowice do baterii Deante

W bateriach łazienkowych i kuchennych różnego typu awariom zazwyczaj ulegają głowice oraz filtry. Sama głowica jest tym elementem w baterii, dzięki której urządzenie to działa w ten a nie inny sposób. Głowica bowiem odpowiedzialna jest za regulowanie strumienia, dzielenie i mieszanie zimnej i ciepłej wody. Głowica zapewnia także odpowiednią szczelność armaturze łazienkowej czy kuchennej.  W bateriach Deante znajdują się ceramiczne, wysokiej jakości głowice.

Ceramiczne głowice prezes ekspertów uznawane są za jedne z lepszych. Zapewniają długą i bezawaryjną pracę danego urządzenia, jednak czasem tak jak naprawdę wszystkie części, mogą ulec uszkodzeniu. W ofercie naszego sklepu znajdują się głowice ceramiczne, pasujące do baterii Deante. Modele te zostały wykonane z dobrej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal wykonania. Ze względu na to, głowice tak dobrze spełniają swoją funkcję.

W naszym sklepie poza głowicami Deante dostępne są filtry, uszczelki, wylewki, perlatory, przełączniki funkcji baterii i wiele innych. Wszystkie oferowane przez nas produkty marki Deante, dostępne są w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Oczekujesz porady dotyczącej dopasowania części zamiennych, sposobu montażu, opcji transportu? Jeśli tak – nie czekaj i skontaktuj się nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wybieramy grzejnik łazienkowy retro!

Każdy element wyposażenia łazienki jest ważny, ma spełniać określone funkcje, a także mieć wpływ na charakter wnętrza. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia z całą pewnością są grzejniki. To właśnie one odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego komfortu...